طراحی سایت با دروپال

طراحی سایت با دروپال
طراحی سایت با دروپال

دروپال یک سیستم مدیریت محتوای منعطف برای خلق وب سایتهای با قابلیت بالا و نرم افزارهای موبایل میباشد که پتانسیل نامحدود، ماژول ها و ویژگی های استاندارد منحصربه فردی همچون تالیف ساده محتوا، عملکرد قابل اعتماد و ایمنی بسیار بالا دارد. در این میان وجه تمایز دروپال از سایر سیستم های مدیریت محتوا انعطاف پذیری آن است؛ ماژولار بودن یکی از اصول اساسی طراحی سایت با دروپال میباشد.

  •  ویژگی های متنوع دروپال امکان خلق یک وب سایت یا اپلیکیشن موبایلی را فراهم میکند که قادر به تکمیل نیازهای بازاریابی انلاین موجود برای تمام کسب وکارها می باشد.
  •  صرفنظراز نوع صنعت یا اندازه کسب و کار، دروپال گزینه های قابل تنظیم جهت برآوردن نیازهای تجاری شما و کنترل اجرایی جهت حفظ امنیت دیجیتالی را ارائه میدهد.
  • تیم ما یک وب سایت قابل مدیریت برای شما طراحی می کند که اهداف کسب وکارتان را منعکس نموده و مخاطبان مجذوب برند شما گردند.

 مزایای توسعه دروپال چیست؟

طراحی سایت با دروپال
طراحی سایت با دروپال

سازمان دهی


طراحی محتوای وب سایت به روشی که هدایت و مسیریابی درآن برای کاربران آسان باشد از اهمیت بسزایی برخورداراست. دروپال ابزارها و گزینه های بی شماری را جهت کمک به شما در سازماندهی، مقوله بندی و ارائه تمام اطلاعاتی که مشتریانتان نیاز دارند فراهم میکند. توسعه دهندگان ما به شما کمک میکنند تا لیستهای سفارشی را به روشی خلق نمایید که محتوای مرتبط آن با علایق خاص مخاطبانتان درهماهنگی باشد. برای یک وب سایت تجارت الکترونیک با حجم وسیعی از تولیدات، در اختیار داشتن یک چنین سطحی از سفارشی سازی هر کسب و کاری را برای مخاطبان جذاب و قابل دسترس کرده و درنتیجه رتبه شما بین رقبایتان به صورآنلاین افزایش می یابد.

طراحی وبسایت با دروپال
طراحی وبسایت با دروپال

کنترل اجرایی


مدیریت وب سایتی که محتوای زیادی را تولید میکند مستلزم برخی مسئولیتهای اجرایی است. پلتفرم دروپال کنترل کلی بر روی آنچه که تولید میکنید و همچنین نظارت بر تمام صفحات را به شما میدهد. شما تعیین میکنید که چه کسی در سازمان شما دسترسی اجرایی داشته و چه کسی اجازه انجام چه کاری را در ارتباط با اصلاح محتوا دارد. هر کدام از این نقشها میتوانند اجازه های اختصاصی داشته باشند که یک روش دقیق و سازمان یافته را از مدیریت انچه که در وب سایتتان درحال انجام است واینکه منشا ان چیست به شما میدهد. دپارتمان طراحی سایت ما میتواند در توسعه و اجرای یک طرح جهت مدیریت موثر محتوایتان کمک کرده و وب سایتتان را با اطلاعاتی که شما را به سمت تبادلات و ترافیک خوب هدایت میکند، تکمیل نماید.

طراحی سایت با هسته دروپال
طراحی سایت با هسته دروپال

بهینه سازی


در تلاش های بازاریابی آنلاین هرکسب وکاری بهینه سازی موتور جست وجو (SEO) نقشی کلیدی در موفقیت دارد. گزینه های قالب بندی متنوع دروپال این امکان را به شما میدهد تا صفحات پرمحتوا بر روی وب سایتتان بگنجانید. مزیت نمایش منعطف، سایت شما را قادر به کارکردن با الگوی مورد ترجیح موتور جست وجو نموده و از طریق رتبه بندی خوب برای لغات کلیدی مهم ایجادکننده ترافیک کسب و کارتان را به یک پیشرو در صنعتتان تبدیل نماید. یک وب سایت یا اپلیکیشن موبایل حاوی اطلاعات مفید همراه با طرحی جذاب بدون شک بهترین پلتفرم برای مخاطبان جهت ارتباط با سایتتان خواهد بود.

سایت با دروپال
سایت با دروپال

بنیان


وب سایت شما مبنای اصلی تمام تلاشهای بازاریابی تان است. نخستین مکانی است که در آن مخاطبان برای ارتباط با شما تلاش کرده و لینک دهی از سایر پایگاه ها و وب سایتها در آن موجب آشنایی مشتریان بالقوه خواهند شد. افراد از وب سایت شما برای شناختن هرچه بیشتر تجارتتان استفاده میکنند، بنابراین باید اطمینان حاصل کنید که یک مبنای منسجم برای کسب وکارتان جهت ایجاد حضوری دیجیتال فراهم میشود. از طریق گزینه های متنوع مانند یکپارچگی رسانه های اجتماعی تجارت شما میتواند با کاربران ارتباط یافته، مخاطب شما را جلب کرده و به بازار گسترده تری دست یابد. توسعه دهندگان ما در دپارتمان طراحی سایت میتوانند این مبنا را به بهترین شکل برای کسب و کار شما خلق نموده و تجارتتان همراه با رشد آنلاین برندتان گسترش یابد.

طراحی وبسایت با دروپال
طراحی وبسایت با دروپال

انعطاف پذیری


از کسب و کارهای محلی گرفته تا شرکت های جهانی، هسته دروپال انعطاف پذیری لازم را برای ارائه یک وب سایت یا نرم افزار موبایل جهت برآوردن نیازهای سفارشی سازی شده دارا میباشد. دروپال قابلیت و توانایی در خلق هرچیزی از قبیل بلاگ های شخصی تا برنامه های اقتصادی که مناسب صنعت و بازار شما است، دارا میباشد. دروپال با تمام دستگاه ها و سیستم عامل ها کار میکند که یک طرح رسپانسیو را آسانتر از هر زمانی مقدور میکند. تیم ما میتواند در خلق یک استراتژی منحصربه فرد برای تجارت شما با استفاده از دروپال کمک نماید و پایگاهی را توسعه دهد که تمام آنچه را که وب سایت یا اپلیکیشن موبایل شما نیاز دارد انجام میدهد. ​