امنیت و شبکه

 امنیت و شبکه
امنیت و شبکه
ثبت دامنهسرورآنتی ویروس و فایروالهاستینگ
ثبت دامین به نام متقاضی ثبت آنلاین، 24 ساعته ارائه کنترل پنل مدیریتیسرعت بارگزاری مناسب تضمین کیفیت پشتیبانی در همه ساعاتآنتی ویروس kaspersky آنتی ویروس node32سرعت بارگزاری مناسب تضمین کیفیت پشتیبانی در همه ساعات
اطلاعات بیشتراطلاعات بیشتراطلاعات بیشتراطلاعات بیشتر

هاستینگ
امنیت و شبکه

هاستینگ چیست؟


وب هاستینگ یا میزبانی‌ وب داشتن فضا بر روی شبکه اینترنت است. در واقع هنگامیکه می خواهید وب سایت تان بر روی شبکه بین المللی برای همه قابل دیدن باشد به آن نیاز دارید. بدين معني که به فضاي اختصاص داده شده به شما دسترسي کامل داريد، مي توانيد فايلهاي خود را آپلود کرده و آمار مربوط به سايت خود را داشته باشيد. کیفیت و کارائی یک سایت به پهنای باند، امکانات سرویس دهنده و ساختار فنی شرکت میزبان بستگی دارد. ویژگیهای یک هاستینگ خوب شامل قابلیت اطمینان، پشتیبانی از تمام پسوندها، خدمات مشتری، زمان پاسخگوئی مناسب برای حل مشکلاتتان، زمان سرویس دهنده، محافظت در مقابل قطع برق و میزان امنیت سرویس دهنده ها و دیگر ویژگی ها می باشد.

اطلاعات بیشتر

سرور
امنیت و شبکه

سرور چیست؟

یک سرور ماشینی در شبکه است که تمام خصوصیات یک کامپیوتر معمولی را در سطحی قویتر از تجهیزات و بازدهی دارا میباشد. سرور اختصاصی نوعی هاست اینترنتی است که در آن سرور به صورت کاملا اختصاصی مورد استفاده قرار میگیرد. کاربرانی که دارای اطلاعات مهم میباشند، وب سایت خود را بر روی سرور اختصاصی قرار میدهند. درمورد سرور مجازی به زبان ساده میتوان گفت اگر سرور اختصاصی را به چند سرور کوچکتر با قدرت کمتر تقسیم بندی کنیم، هرکدام از این بخش ها یک سرور مجازی است. سرورها عموما کامپیوترهای قدرتمندی هستند، چراکه باید پاسخگوی صدها و شاید هزاران تقاضای کاربران بر روی اینترنت باشند. عدم انتخاب سروری مناسب برای وب سایت می تواند منجر به افت شدید در سرعت سایت و در نهایت قطعی موقت یا دائمی سایت گردد.

اطلاعات بیشتر

تجربه ای نو با انتخاب بهترین ها

کیفیت و آپ تایم بالا

سرعت بالا و امنیت را با تیم ما تجربه کنید.

سفارشی سازی بر اساس درخواست های مشتری

بر طبق خواسته های شما تمام ویژگی های مورد

نیازتان به سرعت برای شما فراهم می شود.

پشتیبانی 24 ساعته

شما می توانید به راحتی و 24 ساعته در طول هفته با کارشناسان

ما از طریق ارسال درخواست پشتیبانی، گفتگوی آنلاین تماس حاصل نمایید.