نرم افزار موبایل هتل

هدف از طراحی نرم افزار موبایل هتل چیست؟

،همگی ما در سفرها و اقامت های خود در هتل های مختلف با مشکلات بسیاری مواجه شده ایم. ساخت برنامه های کاربردی که استفاده آسان داشته و در عین حال تجربه ای خاطره انگیز از اقامت در یک هتل را برای مهمانان برجای بگذارد و همچنین ورود به عرصه مدرن هتلداری همراه با تکنولوژی های امروزی هدف اصلی ما در ” طراحی نرم افزار موبایل هتل” است.

​​

نرم افزار موبایل ویژه هتل

مزایای بیشمار نرم افزار کاربردی موبایل هتل، تجربه ای جدید در ارائه خدمات به مهمانان فراهم می کند تا کیفیت و کارایی هتل خود را چندین برابر نمایید.

تعدادی از مشکلات رایج مهمانان شما…

 • پروسه پذیرش بیش از حد طولانی است. ترجیح میدهم  پس از یک سفر طولانی، این زمان را به استراحت اختصاص دهم.
 • اطلاعات امکانات هتل شما در توده ای از کاغذها نوشته شده و خواندن آنها بسیار خسته کننده و زمانبر است.
 • آه … متاسفم! اصلا متوجه این پیشنهاد ویژه شما نشده بودم…
 • هنگامی که خارج از هتل هستم چگونه میتوانم با شما در تماس باشم؟
 • دوست دارم از تمام خدماتی که هتل شما ارائه می دهد مطلع باشم.

تعدادی از مشکلات رایج هتل شما…

 • رزرواسیون هتل توسط سایت های مربوطه انجام میشود و مجبور به پرداخت هزینه به آنها هستیم.
 • چگونه مهمانان را ترغیب به صرف هزینه های بیشتر کنیم؟
 • خدمات خود را به چه روشی ارتقاء دهیم تا توجه مهمانان را جلب کند؟
 • اغلب مهمانان، مشکلات خود را در طول اقامتشان با ما در میان نمی گذارند… به جای آن پس از ترک هتل، شاهد نظرات منفی آنها هستیم.
 • چگونه میتوانیم پس از اتمام اقامت مهمانان نیز با آنها در ارتباط باشیم؟ چگونه آنها را به بازگشت دوباره به هتل خود تشویق کنیم؟

“نرم افزار موبایل هتل” چگونه این مشکلات را حل میکند؟

نرم افزار موبایل هتل با استفاده از پتانسیل گوشی های موبایل توانایی حل مشکلات رایج هتل و مهمانان شما را در اختیارتان قرار می دهد.

نرم افزار موبایل هتل

درآمد خود را افزایش دهید!

مهمانان را ترغیب به صرف حداکثر هزینه و استفاده بیشتر از خدمات هتل کنید. نرم افزار موبایل هتل، یک منبع درآمد جدید برای هتل شماست که هزینه صرف شده برای آژانس های مسافرتی، موتورهای جستجو و سایت های رزرو را برایتان بازخواهد گرداند.

موبایل هتل

بازخورد مهمانان خود را بسنجید!

نظرات و احساسات مهمانان را در مورد هتل و خدمات خود بدانید تا هرگونه نکته منفی حذف شده و با استفاده از این بازخوردها خدماتتان را بهبود بخشیده و حتی رضایت مشکل پسندترین مهمانان را نیز جلب کنید.

نرم افزار موبایل برای هتل

دسترسی سریع به مهمانان خود داشته باشید!

نیازی به هیچگونه پوستر و بروشور نخواهید داشت. برقراری ارتباط با مهمانان هتل، بدون تأخیر خواهد بود. میتوانید به هریک از مهمانان، پیام جداگانه ارسال کرده و یا پیام های همگانی بفرستید. اطلاع رسانی های مختلف در گوشی های هوشمند یا تبلت مهمانان ظاهر خواهد شد، حتی اگر اپلیکیشن خاموش باشد. بنابراین مهمانان هیچ یک از پیام های شما را از دست نخواهند داد.

نرم افزار موبایل برای هتل

یک رابطه طولانی مدت بسازید!

ارتباط خود را با مهمانان قبلی حفظ کنید. میتوانید پیشنهادهای خاص خود را برای آنها ارسال کنید تا مستقیما و بدون واسطه، هتل شما را رزرو کنند. نرم افزار موبایل هتل، فرصتی دوباره برای ساخت روابط مستحکم با مهمانان است.

اپلیکیش های تلفن همراه دیگر نویدی از آیندگان نیستند. آنها بخشی از امروز ما هستند!

 • ۵۳٪ از مهمانان، هتلی را انتخاب می کنند که از اپلیکیشن های موبایل برای ارائه خدمات استفاده میکند.
 • ۶۳٪ از مهمانان، سفارش خدمات یا رزرو هتل را با استفاده از تلفن همراه خود ترجیح میدهند.
 • ۸۵٪ از مهمانان، استفاده از اپلیکیشن را به وب سایت ترجیح میدهند.
 • ۹۳٪ از مهمانان شما دارای تلفن هوشمند یا تبلت میباشند.

طراحی و توسعه نرم افزار موبایل هتل توسط یک تیم قدرتمند انجام شده است. از این رو انتظارات و نیازهای مدیران هتل، بخش های فروش، بازاریابان و کارکنان برآورده خواهد شد.

مزایای طراحی نرم افزار موبایل هتل

موبایل هتل

پیام های همگانی

استفاده از بروشورهای تکراری و خسته کننده را فراموش کنید! خدمات ویژه خود را با ارسال پیام های همگانی به اطلاع تمام مهمانان برسانید. ارسال اطلاعیه های خودکار در نرم افزار موبایل هتل، باعث می شود هیچ یک از پیام های شما مورد غفلت قرار نگیرد.

نرم افزار مدیریت هتل

پیشنهادها و انتقادات سازنده

بازخورد و نظرات ارزشمند مهمانان در مورد ابعاد مختلف عملکرد هتل از قبیل نظافت و پاکیزگی، کیفیت ارائه خدمات و کارکنان را در اختیار داشته باشید. با استفاده از این نظرات میتوانید تغییرات لازم جهت ارتقاء کیفیت هتل خود را اعمال نمایید.

نرم افزار موبایل هتل

ارتباط با مهمانان بعد از اقامت

حتی پس از اینکه مهمانان هتل شما را ترک کردند، اطلاعات و پیشنهادهای خاص خود را به مهمانان ارسال کنید. با اینکار میتوانید مهمانان ثابت برای هتل خود داشته باشید. ​