مدیریت آموزش مجازی دانشگاه

سیستم مدیریت آموزشی هوشمند برای دانشگاهیان

lms-for-higher-education

نرم افزار مدیریت آموزش مجازی دانشگاه گیتا، سیستمی انعطاف پذیر و هوشمند برای تولید و ایجاد محتوای درسی و آموزشی پویا و غنی برای دانشجویان در تمامی مقاطع دانشگاهی است.

شرکت دانش بنیان فناوران گیتی افروز، با توسعه جامع ترین نسیستم مدیریت آموزش مجازی دانشگاهی گامی موثر در شکوفایی و تحول نظام آموزشی تحصیلات عالی و تکمیلی در کشور و منطقه برداشته است.

محتوای هوشمند، آموزش مدرن

محتوای پویا و غنی

تسهیل ایجاد و هم رسانی محتواهای آموزشی با کیفیت با ابزار های پیشرفته و کاربردی تسهیل شده بر اساس برنامه درسی تعیین شده

دسترسی همه جانبه

هم رسانی بهتر با استفاده از قابلیت دسترسی بر روی تمامی دستگاه ها، سیستم های عامل مختلف و گوشی های تلفن همراه هوشمند

داشبورد جامع

دسترسی سریع و آسان به تمامی قسمت های سیستم مدیریت با قایلیت تعریف سطوح دسترسی به منظور حفظ امنیت و حریم شخصی افراد

تکنولوژی برتر

استفاده از تکنولوژِ های روز مانند بلاکچین، هوش مصنوعی و واقعیت مجازی برای ارتقا اعتبار و امنیت سیستم در کناز تجربه برتر آموزشی

کیفیت و عدالت

بهبود کیفیت تدریس و آموزش و دسترسی به عدالت آموزشی با ویژگی های مدرن پیشرفته به منظور ارتقا سطح علمی و آکادمیک دانشجویان

موبایل لرنینگ

دستیابی به یادگیری سیار (موبایل لرنینگ) با اپلیکیشن مدیریت آموزش مجازی گیتا قابل نصب بر روی تمامی گوشی های تلفن همراه هوشمند

lms-for-higher-education
سیستم مدیریت آموزش مجازی دانشگاهی

تجربه جدید برای آموزش با کیفیت

سامانه مدیریت آموزش مجازی دانشگاهی گیتا، سیستمی جدید با قابلیت های نوین  است که افق جدیدی در نظام آموزش عالی باز کرده است. به لطف معماری به کار رفته، این سامانه به راحتی با سایر سیستم ها و سرویس ها یکپارچه میشود. 

با سامانه آموزش مجازی گیتا تجربه آموزشی پویا و جذابی را در آموزش دانشگاهی خلق کنید و با استفاده از برترین تکنولوژی های جهان مانند واقعیت مجازی و متاورس کیفیت آموزشی را در سطحی جدید ارائه نمایید. هم رسانی گسترده، دسترسی نامحدود و امنیت حداکثری از ویژگی های این سامانه است.

مازولار بودن سامانه حاضر، امکان شخصی سازی سامانه را برای تمامی مراکز امکان پذیر میسازد. به بیان دیگر، سامانه مدیریت آموزش مجازی گیتا، منطبق بر نیازهای شما طراحی و ماژول بندی میشود که نتیجه آن، بهره وری حداکثری با هزینه بهینه است.

نرم افزار LMS گیتا با کاربری تسهیل شده و دسترسی جامع، سامانه ای ایده آل برای دانشگاه ها، مراکز آموزش عالی و تحصیلات تکمیلی است. 

دسترسی به تمامی کلاس ها و محتواهای آموزشی، تکالیف، سیستم ارزیابی و امتحان، گواهینامه ها، مدیریت مالی، تاریخچه آموزش، و گزارش های تحلیلی عملکرد به همراه امکان ارتباط با سایر دانشجویان و اساتید تنها در یک داشبورد، استفاده از سیستم را برای دانشجویان، اساتید و مدیران را تسهیل کرده است.

امکان یکپارچه شدن با سایر سامانه ها و سیستم های شخص ثالث تجربه کابری بهبود یافته ای را برای کابران رقم میزند. این مهم پیاده سازی و اجرای سامانه را تسهیل کرده و نیاز به تغییر زیر ساخت را به طور کامل مرتفع می سازد.

امکان توسعه بالا و شخصی سازی سامانه با توجه به نیاز ها و خواسته های مشتریان به دلیل ماژولار بودن از ویژگی های برتر طراحی و ساختار محصول است.

توسعه دهندگان شرکت دانش بنیان گیتی افروز، به منظور افزایش بهره وری و بهبود دسترسی به سامانه LMS گیتا، اپلیکیشن موبایل سامانه برای دانشجویان، اساتید و مدیران را طراحی و توسعه داده اند. این اپلیکیشن ها با قابلیت نصب بر روی سیستم های اندرویدی و iOS امکان دسترسی به محتوای آموزشی با کیفیت را برای تمامی افراد فارغ از موقغیت جغرافیای فراهم می آورد.

امکانات و قابلیت ها

مدیریت آموزش مجازی دانشگاه

ساخت و تالیف دوره

قابلیت ایجاد تمامی دوره های آموزشی بدون نیاز به کدنویسی

ثبت نام کلاسی

مدیریت برنامه ها و جزئیات کلاس توسط استاد، جذب و ثبت نام دانشجویان جدید و پردازش پرداخت های دوره های آموزشی

مدیریت کلاس

ایجاد، ارزیابی و مدیریت برنامه های درسی

پلتفرم تعامل فراگیر

ابزاری پویا برای دسترسی فراگیران به پروفایل اختصاصی و اطلاعات آموزشی

مدیریت تکالیف

برنامه ریزی و محول کردن وظایف درسی به دانشجویان توسط استاد

مدیریت کتابخانه

ایجاد و پیگیری فهرست موجودی اسناد، امانت‌ها، اشتراک‌ها و پروفایل‌های اعضا رابرای یک یا چند کتابخانه فیزیکی و مراکز مرتبط

سامانه مدیریت پژوهش

سیستم مدیریت پژوهش (RMS) سامانه ای برای جستجو، آرشیو، بررسی، و به اشتراک گذاری فایل های تحقیقی

مدیریت آزمون و آزمون ساز

راهکاری پیشرفته برای موسسات آموزش عالی با امکان ایجاد انواع آزمون ها و ارزیابی های آنلاین درجه بندی شده، جمع آوری و تحلیل دقیق نتایج

برگزاری کلاس مجازی

سامانه ای با قابلیت های متنوع و امکان چت زنده و گروه های کلاسی امکان ایجاد تعامل پایدار در کلاس های آنلاین

داشبورد تحلیلی

پلتفرم حاضر داشبوردی جامع است که طیف گسترده ای از گزارشات را برای مدیران ارائه می دهد. در این پلتفرم، امکان بررسی گزارش‌های دقیق مربوط به هر سطح دوره، فعالیت‌ها و دستاوردهای کاربر فراهم گردیده است.

پرسشنامه و نظرسنجی

سامانه پرسشنامه و نظرسنجی، یک نرم افزار نظرسنجی آکادمیک است که دانشگاه ها برای اندازه گیری، تجزیه و تحلیل و بهبود تجربه دانشجویان، اساتید و کارکنان خود از آن استفاده می کنند.

فرم ساز

این سامانه برای ایجاد انواع فرم ها از فرم‌های پرداخت گرفته تا فرم‌های تولید سرنخ، فرم‌های ثبت نام، فرم‌های تماس، فرم‌های درخواست و سایر موارد استفاده می‌شود.

گزارش ساز

استفاده از این ماژول، در کنار کاهش هزینه های چاپ، با قابلیت یکپارچه سازی با سیستم های موجود، به الکترونیکی کردن فرایندها کمک کرده و بروکراسی اداری را کاهش میدهد.

مدیریت رویداد

نرم افزار مدیریت رویداد ها فرآیند های بازایابی، ثبت نام، هماهنگی، و برنامه ریزی زمانی رویدادها را خودکار مینماید. این نرم افزار به منظور برنامه ریزی و برگزاری رویدادهی مختلف مانند، جلسات و کنفرانس ها مورد استفاده قرار میگیرد.

برگزاری ویدئو کنفرانس

نرم افزار کنفرانس ویدیویی با ویژگی هایی مانند چت، اشتراک گذاری صفحه و امکان رکورد، ارتباط آنلاین را برای جلسات صوتی، جلسات ویدیویی و سمینارها امکان پذیر می کند.

مدیریت انجمن ها و تالارهای آنلاین دانشجویی

راهکار قدرتمند برای نظارت و مدیریت تالارهای گفتتگو و انجمن های دانشجویی

مدیریت گواهی نامه

نرم افزار مدیریت گواهی نامه سامانه ای برای صدو ر، ذخیره و تایید مدارک آموزشی با قابلیت ارائه تاریخچه کاملی آموزشی

مدیریت فارغ التحصیلان

راهکار نرم افزاری برای حفظ ارتباط با فارغ التحصیلان دانشگاهی

آخرین نوشته ها

HSEEQ
وبلاگ

شرکت در نمایشگاه نفت و گاز و پتروشیمی

رویدادها

همایش بین المللی بلاکچین کشاورزی

ما برایتان بهترین ها را رقم میزنیم
رویدادها

قدرت واقعیت افزوده و واقعیت مجازی

با فناوری AR و VR دنیا را متفاوت بنگریم و با استفاده از این فناوری…

گواهی نامه ها