فایروال بومی

فایروال بومی
فایروال بومی

قدرت گرفته و اختصاصی شده Pfsense                                   

ایمن ترین شبکه ها را با فایروال بومی Pfsense اختصاصی تجربه کنید! Pfsense مورد استفاده هزاران سازمان بوده و در سراسر جهان به سرعت در حال تبدیل به مورد اعتمادترین راه کار امنیتی شبکه منبع باز جهان است.


سفارش فایروال اختصاصی 

فایروال بومی
فایروال بومی

اتصال ایمن به ابر


لوازم مجازی Netgate با نرم افزار اختصاصی شده Pfsense گسترش برنامه های کاربردی و اتصال شما به کاربران مجاز را از طریق آمازون AWS و خدمات Azure Cloud مایکروسافت در همه جا مقدور و ممکن میکند. شبکه ارتباطی میان کارکنان، همکاران و مشتریان خود را برای به اشتراک گذاری منابع از سایت به ابر و یا ابر به ابر و همچنین برای اتصال ابری مجازی اختصاصی (VPC) شکل دهید.

فایروال بومی
فایروال بومی

راه حل های منبع باز


فایروال بومی اختصاصی شده Pfsense با ارائه راه حل های جامع امنیت شبکه برای شرکت ها، سازمان ها و کسب وکارهای بزرگ، پیشرفته ترین تکنولوژی های موجود را گرد هم می آورد تا حفاظت از شبکه ها آسان تر از همیشه گردد. محصولات ما بر مبنای مورد اعتمادترین پلتفرم ها ساخته شده و برای بهترین سطح از عملکرد، ثبات و اطمینان مهندسی شده است.

فایروال بومی
فایروال بومی

پشتیبانی محصول


کارکنان ما دسترسی مستقیم به تیم توسعه دهندگان Pfsense دارند. ارتباط با یک مهندس و متخصص Pfsense برای پاسخ به سوالات و حل مسائل پیش آمده، مکمل منابع IT شما بوده و به ارزش گروهتان می افزاید. در صورتیکه لوازم سخت افزار خود را از یک مغازه Pfsense خریداری نموده اید، آشنایی تیم ما با این محصولات این امکان را فراهم میکند تا بهترین راه حل های مرتبط با تمام جوانب سخت افزاری و فایروال بومی را در اختیارتان قرار دهد.

فایروال بومی
فایروال بومی

خدمات حرفه ای فایروال بومی


ما از پیچیدگی چالش های پیش روی شما آگاه هستیم. Netgate میتواند در اجرای راه حل های موثر و کارامد جهت حل این مشکلات کمک کند. ما در برنامه ریزی، طراحی، اجرا، عملکرد و مدیریت استراتژی صحیح تکنولوژی کمک خواهیم کرد تا روش انجام کسب و کار شما را بهبود دهیم. از امنیت شبکه گرفته تا دسترسی بالا و تبدیلات فایروال، راه کارهایی را ارائه میدهیم تا بر پیش بری کسب و کار خود به دقت متمرکز گردید.

فایروال بومی
فایروال بومی


آموزش و اختصاصی سازی  Pfsense


ما تنها منبع رسمی برای آموزش و اختصاصی سازی فایروال بومی Pfsense هستیم. تیم متخصص ما آموزش های باکیفیت آنلاین و حضوری را به افراد و سازمان های کوچک و بزرگ ارائه میدهد. جهت حفظ کیفیت و بهره وری هرچه بیشتر، ظرفیت کلاس ها محدود است تا آموزش های لازم به بهترین نحو به تک تک افراد ارائه گردد. دوره آموزشی برای ارائه خدمات برای کاربران مبتدی فایروال بومی اختصاصی شده Pfsense تا مهندسین ارشد شبکه طراحی شده است، همچنین جهت تناسب و هماهنگی با الزامات کسب و کار شما میتواند سفارشی و اختصاصی باشد.

فایروال بومی
فایروال بومی

عضویت در نرم افزار فایروال بومی


ما نرم افزار حق اشتراک عضویت مختص فایروال بومی برای راحتی کاربران و ارائه مزایای ویژه به مشترکین، پشتیبانی از پیشرفت مستمر و مداوم از بهترین فایروال منبع باز طراحی کرده ایم. این برنامه شامل منابعی از قبیل خدمات بک آپ های خودکار و مجموعه ویدیوهای توسعه دهندگان و کتاب های دیجیتال لایو در مورد فایروال بومی Pfsense میباشد که در انجام صحیح و دقیقتر امور کمک خواهد نمود.