Skip to main content

آموزش گرافیک در ارومیه

 

در این دوره ابتدا مبانی مربوط به گرافیک و فتوشاپ و طراحی با آن را به شما آموزش می دهیم و این دوره برای افرادی در نظر گرفته شده که تمایل به ساخت لوگو و طراحی تصویر در فتوشاپ و همچنین طراحی تبلیغات برای مجلات و ... را دارند.

این دوره برای افرادی که به دنبال فرصت های شغلی مناسب هستند پیشنهاد میشود زیرا اگر به اطراف خود نگاهی بیاندازید در همه جا اثرات طراحان موفق را می بینید.

تماس با ما

ویژگی های متمایز این دوره

چرا لازم است در این دوره شرکت نمایید؟

  • مفاهیم حرفه ای به زبانی ساده، جذاب و قابل درک ارائه می شود به گونه ای که شما را دچار دلزدگی نمی کند.

  • امکان شرکت در یک جلسه از دوره به صورت آزمایشی وجود دارد و به هر دلیلی از دوره خوشتان نیامد کل مبلغ دوره بازگشت داده می شود.

  • ارائه آموزش های صفر تا صد و بدون نیاز به دانش قبلی

  • استخدام شرکت کنندگان برتر هر دوره

  • ارائه آموزش ها توسط استاد با تجربه چندین ساله که به این حوزه کاملا مسلط است

  • به روز رسانی مداوم محتوای آموزشی بر اساس جدیدترین پیشرفت ها

درباره ی دوره

چرا یادگیری گرافیک و برندینگ اهمیت دارد؟

 

چشمان خود را به روی فرصت های بیشماری که با یادگیری طراحی گرافیک پیش روی شما قرار می گیرد بگشایید.


بی شک اکثر ما به اهمیت طراحی گرافیک در دنیای امروزه پی برده ایم. در دنیایی که همه ما از هر سو مورد بمباران تصویر و رنگ از سوی کلیه رسانه های دیداری و مکتوب قرار داریم.


کسب و کارها برای بهتر دیده شدن با هم رقابت می کنند. طراحی های تاثیرگذار و برندینگ یکی از فاکتورهای بسیار مهم پیروزی در این رقابت است.


چه به دنبال داشتن کسب وکار و درآمد باشید یا بخواهید خودتان ایده های کسب و کارتان را توسعه دهید, دوره آموزش طراحی گرافیک و برندینگ بهترین سرمایه گذاری است.


خبر خوب دیگر اینکه با گسترش تکنولوژی و کسب و کارها در فضای مجازی، فرصت های شغلی و پیشرفت برای فردی که طراحی گرافیک را فرا میگیرد بسیار بیشتر خواهد بود.

میخواهید مهارت ها و تکنیک های مورد نیاز برای خلق طرح های فوق العاده را یاد بگیرید؟ به دنبال یادگیری فرآیند طراحی لوگو و برندینگ هستید؟ سوالات بسیاری در مورد اینکه چگونه فتوشاپ، ایلوستریتور و ...را به صورت کاربردی یاد بگیرید دارید؟؟ پاسخ تمام سوالات شما را در این دوره گنجانده ایم!

 

ما در این دوره سراغ مباحث بسیار متنوع و کاربردی خواهیم رفت از جمله:

 

 

و بسیاری موضوعات دیگر که به صورت کاملا کاربردی و در قالب پروژه های واقعی آموزش داده خواهد شد.

 

 

فرآیند ثبت نام

۱- مشاوره رایگان

برای انتخاب دوره و تعیین سطح شما

۲- ثبت نام

به صورت آنلاین یا حضوری یا تلفنی

۳- اطلاع رسانی دوره

زمان شروع دوره و حضور شما در دوره

سوالات متداول

افراد متخصص در زمینه طراحی و توسعه وبسایت که علاوه بر دانش تخصصی، تجربه چندین ساله در پیاده سازی موفق پروژه های طراحی سایت صنایع مختلف دارند.

امکان پرداخت قسطی برای تمامی دوره های آموزشی ما وجود دارد.

برای دانشجویان و دانش آموزان امکان 10 درصد تخفیف وجود دارد.

این دوره صفر تا صد بوده و شما نیاز به هیچگونه دانش و تجربه قبلی نخواهید داشت.

پس از اتمام دوره از سوی شرکت به مراکز اعطا کننده مدرک (مانند فنی حرفه ای) برای شرکت در آزمون و دریافت مدرک معرفی می گردید.

محدودیت سنی برای شرکت در دوره وجود ندارد اما پیشنهاد می شود حداقل سن شرکت کنندگان 15 سال باشد.

در صورت انصراف از شرکت در دوره، هزینه ی جلساتی که شرکت نموده اید کسر شده و باقی هزینه تا 48 ساعت کاری به شما بازگردانده می شود.

اطلاعات دوره

 

شروع دوره : تماس بگیرید

هزینه ثبت نام : تماس بگیرید

امکان قسط بندی : دارد

روز های برگزاری(ساعات برگزاری) : تماس بگیرید

ظرفیت دوره : 8 تا 10 نفر

آموزش گرافیک در ارومیه

 

سرفصل های دوره آموزش گرافیک در ارومیه


در دوره های طراحی گرافیک و چاپ کلیه آموزش های لازم برای طراحی انواع شاخه های گرافیک و اجرا در تبلیغات و چاپ در نظر گرفته شده است. در این دوره ها اصول طراحی دیجیتال به صورت پایه ایی با مروری بر مفاهیم هنر و استاندارهای گرافیک ، چاپ و تبلیغات آغاز شده و در ادامه مطالب تخصصی نرم افزار های گرافیکی از قبیل Adobe Photoshop و Adobe Illustrator مطرح مي‌شود. (مطالب پيشرفته تر به خصوص تصویر سازی و صفحه بندی در دوره‌ي دوم آموزش داده مي‌شود) بخش عمده هر دوره اختصاص به یادگیری به صورت عملی و تجربی دارد که از پایه ایی ترین مفاهیم گرافیک شروع شده و در دوره اول بصورت کلی آموزش داده می شود و در دوره دوم با مباحث پیشرفته تری ادامه می یابد.آموزش تکنیک ها جدید مانند Photo montage و Matt Painting در هر دو دوره وجود دارد که در دوره اول در حد آشنایی بوده و در دوره دوم بصورت تکمیلی آموزش داده می شود. همچنین در طول دوره دانشجویان با انجام پروژه های کلاسی و انفرادی با روند اجرایی کار آشنا شده که در پایان هر ترم ژوژمان گروهی همراه با نقد و بررسی آثار هنرجویان برگزار می شود . نکته ای که در این دوره حائز اهمیت است اشاره به تکنیک ها و اصول صحیح به کارگیری هنر گرافیک و نرم افزارهای مربوطه در محیط کار می باشد که کمتر در آموزش ها لحاظ می شود.

دوره مقدماتی :

 

دوره پیشرفته:

 


پس از گذراندن دوره آموزش گرافیک در ارومیه می توانید :

 


برای ثبت نام در کلاس آموزش گرافیک در ارومیه یا مشاوره با شماره زیر تماس حاصل بفرمایید :

۳۳ ۴۶ ۵۵ ۷۵