سفارش ربات تلگرام

امروزه تلگرام اساسی ترین ابزار ارتباط ایرانیان شده است و تقریبا کسی نیست که نام تلگرام برایش نا آشنا باشد. به همین دلیل بستر تلگرام یکی از بهترین بسترها برای فروش و تبلیغات میباشد.

ربات های تلگرام امکان ارتباط هوشمند با کاربران را دارد و میتواند محصولات و خدمات شما را به بهترین شکل و راحتترین شکل به کاربران معرفی کند.

جهت سفارش ربات تلگرام و دریافت مشاوره میتوانید با متخصصین شرکت تماس بگیرید. متخصصین ما آماده هرگونه مشاوره در زمینه سفارش ربات تلگرام پیشنهادی شما و ساخت ربات تلگرام بر اساس نیاز شما می باشند.

نمونه ربات های کار شده توسط شرکت

ربات تلگرام بانک شهر

@smartshahrbankbot

ربات تلگرام ایده شهر اورمیه

@urmiaideabot

ربات تلگرام نظرسنجی زر ماکارون

@jumbosamplingbot

ربات تلگرام تبلیغ و ثبت نام در دوره های آموزشی

امکان ارسال دوره های آموزشی با عکس و توضیحات و دکمه ثبت نام جهت پرداخت هزینه از درگاه بانکی .

@cgr_irbot

ربات تلگرام تبلیغ و ثبت نام در دوره های آموزشی

امکان ارسال دوره های آموزشی با عکس و توضیحات و دکمه ثبت نام جهت پرداخت هزینه از درگاه بانکی .

@cgr_irbot

ربات تلگرام مسابقه عکاسی زر ماکارون

@jumbodesignbot

ربات تلگرام ساخت گیف

این ربات می تواند بصورت روزانه و دربازه های زمانی معین عکس هایی را از آدرس های مختلف اینترنتی بخواند و به یک انیمیشن گیف تبدیل کرده و در کانال شما منتشر کند. برای مثال صفحه اول روزنامه های هر روز کشور که در کانال بانک شهر منتشر میشود.

@shahrbankofficial

ربات تلگرام اورمیاگرام

دریافت عکس در موضوعات تعیین شده از کاربران و ارسال آنها به ادمین جهت تایید برای انتشار در کانال.

@urmiagram_bot

ربات تلگرام قرعه کشی کرالیچه

این ربات پس از ثبت نام کاربران و تایید آنها توسط ادمین ، نام آن ها روی عکس مسابقه می نویسد و با امکان ارسال به دیگران به کاربر شرکت کننده و امکان لایک کردن به کانال کرالیچه میفرستد.

@kralicheirbot

ربات تلگرام دریافت و انتشار نرخ لحظه ای ارز و طلا

این ربات میتواند بصورت لحظه ای توسط ادمین و یا در بازه های زمانی از قبل تعیین شده نرخ های رسمی ارز و طلا و ... را از سایت های رسمی بخواند و در کانال شما منتشر کند. که نمونه آن در کانال رسمی بانک شهر هر روز ساعت ۱۱:۱۵ توسط ربات ما منتشر می شود.

@shahrbankofficial

ربات تلگرام پشتیبانی آنلاین محصولات

در این ربات می توانید بصورت ناشناس و با امکاناتی ویژه با یک یا چند ادمین به سوالات مشتریان پاسخ دهید. این ربات امکان دریافت و ارسال انواع پیام ها از جمله متن و تصویر و فایل را داراست.

@cgrsupportbot

ربات تلگرام تست روانشناسی دیدگاهم به ازدواج

تست خودشناسی چند گزینه ای با محاسبه و نمایش نتیجه به شرط عضویت در کانال دلخواه

@marriageopinionbot

ربات تلگرام پشتیبانی آنلاین وب سایت

سرعت در پاسخ گویی به سوال مشتری از مهم ترین عوامل تبدیل یک بازدیدکننده به طرفدار است. این ربات میتواند پیام های ارسالی به بخش چت آنلاین با قسمت پشتیبانی سایت شما را دریافت کرده و با سرعت هر چه تمام شما را قادر به پاسخگویی به مشتریان سایتتان از طریق تلگرام میسازد.

 

ربات تلگرام ارسال پیام انبوه

با این ربات میتوانید یک پیام را ذخیره کرده و بصورت انتخابی در گروه ها و کانال های عضو در ساعات انتخابی از شبانه روز فوروارد کنید. بدون محدودیت در نوع پیام .

 

ربات تلگرام اورمیاگرام

@urmiagram_bot

انواع مختلف ربات های تلگرام

ربات خبری تلگرام

ربات تلگرام تبلیغاتی

این ربات قابلیت معرفی و تبلیغ هدفمند کالا و خدمات شما را به کاربران مختلف تلگرام در گروه ها به صورت هدفمند فراهم میکند.

اطلاعات بیشتر

ربات فروشگاهی تلگرام

ربات تلگرام فروشگاهی

با این ربات قادر خواهید بود محصولات خود را با ساده ترین شکل در بستر تلگرام به بازار هدف خود عرضه نمایید.

اطلاعات بیشتر

ربات تلگرام اختصاصی

ربات تلگرام اختصاصی

در صورتی که مایل به ساخت ربات تلگرام ویژه خود بصورت سفارشی می باشید بهترین انتخاب ربات تلگرام اختصاصی می باشد.

اطلاعات بیشتر

ربات تلگرام نظرسنجی

ربات تلگرام نظرسنجی و مسابقه

با استفاده از این ربات امکان برگزاری نظرسنجی های پیشرفته و مسابقه ها به همراه نمودارهای آماری و تحلیلی را خواهید داشت. 

اطلاعات بیشتر

ربات ارتباط با مشتری

ربات تلگرام ارتباط با مشتری

توسط این ربات میتوانید به صورت بهینه و هدفمند در بستر تلگرام خدمات خود را برای مشتریان ارائه نمایید.

اطلاعات بیشتر

ربات تلگرام آموزشگاهی

ربات تلگرام آموزشی

مدیریت یک مجموعه آموزشی از قبیل ثبت نام، دسترسی به دروس، مشاهده نمرات، ارتباط با اساتید، و... از قابلیت های این ربات می باشد.

اطلاعات بیشتر

ربات مدیریت گروه تلگرام

ربات تلگرام مدیریت گروه

این ربات قابلیت مدیریت گروه و کانال  و پیغام کاربران را با دستورالعمل های شما دارا می باشد. این ربات یک ادمین همیشه حاضر در کانال شماست.

اطلاعات بیشتر
 
 • ربات تلگرام جستوجوگر
 • ربات اختصاصی سایت شما در تلگرام
 • ربات بازی تلگرام تک نفره و چند نفره
 • ایجاد سرویس های اجتماعی با ربات تلگرام
 • امکان وصل شدن به سرویس های دیگر با ربات تلگرام
 • و تقریبا برای هر کاری می توانید سفارش طراحی ربات تلگرامی بدید...
 
 • ربات فروشگاهی تلگرام
 • ربات نظر سنجی تلگرام
 • ربات مدیریت گروه های تلگرام
 • ربات خبری تلگرام و ربات فیدخوان
 • ربات تلگرام سفارشی و اختصاصی
 • ربات اطلاع رسانی و پیام رسان انبوه
   

انواع ربات های تلگرام و کاربرد های ربات تلگرام چیست؟

در سال اخیر بیشترین تعداد کاربران ایرانی به استفاده از پیامرسان تلگرام رو آوردند و هم اکنون این رقم به بیش از 45 میلیون نفر رسیده است که نیمی از جمعیت کاربران تلگرام را تشکیل میدهد! میانگین استفاده هر کاربر ایرانی از تلگرام بیش از 2 ساعت در روز است که بیش از میانگین تماشای تلویزیون است توسط هر ایرانی میباشد. لذا میتوانید تلگرام را به عنوان بستری برای توسعه و تحول کسب و کارتان در نظر بگیرید که پتانسیل بالایی در معرفی محصولات و خدمات شما به مشتریان دارد. در اینجا به برخی از کاربرد ها و انواع ربات های تلگرام اشاره می کنیم ولی به این معنی نیست که سفارش طراحی ربات شما باید محدود به همین موارد باشد.

ربات تلگرام چیست؟

ربات تلگرام نرم افزاری است که بر روی تلگرام اجرا می شود و با استفاده از آن میتوانید خدمات مختلفی مانند پاسخگویی خودکار، ارسال پیام های تبلیغاتی انبوه و اطلاع رسانی به مشتریان بصورت همزمان را با سرعت و گستردگی بالا به کاربران ارائه دهید. در واقع ربات یک اکانت تلگرامی بدون سرنشین است که از قبل برنامه ریزی شده و تقریبا قادر به انجام هر کاری با آن هستید.

 خطرات استفاده از سرویس های ساخت ربات رایگان 

سرویس های ساخت ربات تلگرام بدون برنامه نویسی و یا رایگان زیادی میتوانید پیدا کنید که امکانات محدودی مثل ارسال پیام در اختیار شما قرار می دهند که در موارد جزئی کمک حال شما می باشند. هر ربات دارای یک رمز توکن است که فقط با داشتن آن رمز میتوان ربات را برنامه نویسی ، مدیریت و استفاده کرد. اولین چیزی که این سرویس ها درخواست میکنن توکن ربات شماست که با داشتن آن صاحب اختیار ربات می شوند و حتی بدون اطلاع شما می توانند توکن را تغییر داده و دسترسی شما را به ربات قطع کنند. علاوه بر آن می توانند در حین اینکه شما توکن را دارید بدون اطلاع شما با استفاده از رباتتان برای دیگران هر پیغام دلخواهی بفرستند و حتی اطلاعات ارسال شده توسط آنها را در سرور های خود ذخیره سازی و استفاده کنند. از سوی دیگر چون این سرویس ها به عده ی زیادی خدمات میدهند ناچارند که فضا و قدرت پردازش محدودی در اختیار ربات شما قرار دهند که نمیتواند پاسخگوی تعداد زیاد کاربران باشد ؛ حتی با تعداد کم هم معمولا سرعت پاسخگویی ربات های رایگان پایین و اکثرا با تاخیر میباشد که عاملی برای فراری دادن مخاطبان و مشتریان شماست.

مهندسین شرکت ما می توانند ربات تلگرام سفارشی شما را روی سرور انتخابی خودتان و یا سرور های امن و پرسرعت ما راه اندازی کنند تا خیالتان از جهت امنیت و سرعت پاسخگویی راحت باشد. همچنین از لحاظ تخصص فنی هم محدودیتی برای پیاده سازی امکانات دلخواه شما بر روی رباتتان کمبودی نخواهید داشت و هر رباتی که طراحی اش در تلگرام ممکن باشد می توانید سفارش دهید. برای استفاده از ربات هم نگران نباشید ؛ چرا که یک پنل مدیریتی با استفاده آسان و کاربردی در اختیارتان قرار میگیرد که بصورت آنلاین می توانید ربات تلگرامی خود را کنترل کنید . در صورت تمایل می توانید افراد دیگری را نیز برای کنترل ربات تلگرامی خود به پنل مدیریتی معرفی کنید.