طراحی ربات تلگرام

طراحی ربات های تخصصی تلگرام سمت سرور در انواع مختلف توسط توسعه دهندگان ما انجام می شود. با سفارش طراحی ربات فروشگاهی تلگرام می توانید از این بستر برای توسعه و تبلیغ هر چه بیشتر تجارت و کسب و کارتان استفاده کنید.

سفارش ربات اطلاعات بیشتر

ربات تلگرام

ربات تلگرام چیست؟

ربات تلگرام نرم افزاری است که بر روی تلگرام اجرا می شود و با استفاده از آن میتوانید خدمات مختلفی مانند پاسخگویی خودکار، ارسال پیام های تبلیغاتی انبوه و اطلاع رسانی به مشتریان بصورت همزمان را با سرعت و گستردگی بالا به کاربران ارائه دهید. در واقع ربات یک اکانت تلگرامی بدون سرنشین است که از قبل برنامه ریزی شده و تقریبا قادر به انجام هر کاری با آن هستید.

انواع ربات های تلگرام و کاربرد های ربات تلگرام چیست؟

در سال اخیر بیشترین تعداد کاربران ایرانی به استفاده از پیامرسان تلگرام رو آوردند و هم اکنون این رقم به بیش از 45 میلیون نفر رسیده است که نیمی از جمعیت کاربران تلگرام را تشکیل میدهد! میانگین استفاده هر کاربر ایرانی از تلگرام بیش از 2 ساعت در روز است که بیش از میانگین تماشای تلویزیون است توسط هر ایرانی میباشد. لذا میتوانید تلگرام را به عنوان بستری برای توسعه و تحول کسب و کارتان در نظر بگیرید که پتانسیل بالایی در معرفی محصولات و خدمات شما به مشتریان دارد. در اینجا به برخی از کاربرد ها و انواع ربات های تلگرام اشاره می کنیم ولی به این معنی نیست که سفارش طراحی ربات شما باید محدود به همین موارد باشد.

انواع ربات های تلگرام

انواع مختلف ربات های تلگرام

 
 • ربات تلگرام جستوجوگر
 • ربات اختصاصی سایت شما در تلگرام
 • ربات بازی تلگرام تک نفره و چند نفره
 • ایجاد سرویس های اجتماعی با ربات تلگرام
 • امکان وصل شدن به سرویس های دیگر با ربات تلگرام
 • و تقریبا برای هر کاری می توانید سفارش طراحی ربات تلگرامی بدید...
 
 • ربات فروشگاهی تلگرام
 • ربات نظر سنجی تلگرام
 • ربات مدیریت گروه های تلگرام
 • ربات خبری تلگرام و ربات فیدخوان
 • ربات تلگرام سفارشی و اختصاصی
 • ربات اطلاع رسانی و پیام رسان انبوه
   

 خطرات استفاده از سرویس های ساخت ربات رایگان 

سرویس های ساخت ربات تلگرام بدون برنامه نویسی و یا رایگان زیادی میتوانید پیدا کنید که امکانات محدودی مثل ارسال پیام در اختیار شما قرار می دهند که در موارد جزئی کمک حال شما می باشند. هر ربات دارای یک رمز توکن است که فقط با داشتن آن رمز میتوان ربات را برنامه نویسی ، مدیریت و استفاده کرد. اولین چیزی که این سرویس ها درخواست میکنن توکن ربات شماست که با داشتن آن صاحب اختیار ربات می شوند و حتی بدون اطلاع شما می توانند توکن را تغییر داده و دسترسی شما را به ربات قطع کنند. علاوه بر آن می توانند در حین اینکه شما توکن را دارید بدون اطلاع شما با استفاده از رباتتان برای دیگران هر پیغام دلخواهی بفرستند و حتی اطلاعات ارسال شده توسط آنها را در سرور های خود ذخیره سازی و استفاده کنند. از سوی دیگر چون این سرویس ها به عده ی زیادی خدمات میدهند ناچارند که فضا و قدرت پردازش محدودی در اختیار ربات شما قرار دهند که نمیتواند پاسخگوی تعداد زیاد کاربران باشد ؛ حتی با تعداد کم هم معمولا سرعت پاسخگویی ربات های رایگان پایین و اکثرا با تاخیر میباشد که عاملی برای فراری دادن مخاطبان و مشتریان شماست.

مهندسین شرکت ما می توانند ربات تلگرام سفارشی شما را روی سرور انتخابی خودتان و یا سرور های امن و پرسرعت ما راه اندازی کنند تا خیالتان از جهت امنیت و سرعت پاسخگویی راحت باشد. همچنین از لحاظ تخصص فنی هم محدودیتی برای پیاده سازی امکانات دلخواه شما بر روی رباتتان کمبودی نخواهید داشت و هر رباتی که طراحی اش در تلگرام ممکن باشد می توانید سفارش دهید. برای استفاده از ربات هم نگران نباشید ؛ چرا که یک پنل مدیریتی با استفاده آسان و کاربردی در اختیارتان قرار میگیرد که بصورت آنلاین می توانید ربات تلگرامی خود را کنترل کنید . در صورت تمایل می توانید افراد دیگری را نیز برای کنترل ربات تلگرامی خود به پنل مدیریتی معرفی کنید.