Skip to main content

بازاریابی اپلیکیشن موبایل
فروش و بازاریابی مبنای هر کسب و کاری است. امروزه با افزایش چشمگیر تلفن های هوشمند و استفاده روزافزون از این ابزارها در تمام زمینه های کسب وکاری، شاهد ظهور شیوه ی جدیدی در بازاریابی به عنوان بازاریابی اپلیکیشن موبایل هستیم که خود زیرمجموعه بازایابی دیجیتال است. محتوای مناسب، شناخت مشتریان و آگاهی از اهداف اصلی کسب وکار مهمترین نکات در بازاریابی اپلیکیشن موبایل هستند.

دپارتمان بازاریابی اپلیکیشن موبایل گیتی افروز با به کارگیری برترین متدهای بازاریابی استراتژیک و با آگاهی از این موضوع که بازاریابی تلفن همراه کاملا متفاوت از بازاریابی وب سایت است، تمام نیازهای شما را در دسترسی به مخاطبان هدفتان براورده نموده و موجب تمایز شما از رقبای صنعتتان میگردد.

 

استراتژی بازاریابی اپلیکیشن موبایل

 


تاثیر SEO در بازار اپلیکیشن موبایل

تاثیر SEO در بازاریابی اپلیکیشن موبایل


همانطور که موتور جستجو وب سایت خود را بهینه سازی می کنید، برای اپلیکیشن موبایل خود نیازمند بهینه سازی هستید تا مخاطبین شما آن را به آسانی در بین سایر اپلیکیشن ها پیدا کنند. در بیشتر فروشگاههای اپلیکیشن رتبه بندی بر اساس میزان دانلودهای روزانه، نظرات و درجه بندی کاربران انجام میگیرد. گروه ما رقابت موجود در بازار کسب وکار شما را مورد بررسی قرار داده و با به کارگیری تکنیک های برتر بازاریابی دیجیتال موجب افزایش هرچه بیشتر مخاطبان شما و رشد آنلاین کسب وکارتان میگردد.

 

روابط عمومی دیجیتال در بازار اپلیکیشن موبایل

روابط عمومی دیجیتال در بازاریابی اپلیکیشن موبایل


اپلیکیشن موبایل شما فرمتی از تجارت شما است. بنابراین بازاریابی باید قبل از انتشار اپلیکیشن در بازار صورت گیرد. تیم روابط عمومی دیجیتال ما بر این باو است که مخاطبین رسانه های خاص را مورد هدف قرار داده و با آنها ارتباط برقرار میکنند. تیم ما تمام اقدامات لازم جهت لینک دهی به اپلیکشن و درنتیجه افزایش  ترافیک بازدید کننده های شما را انجام میدهد تا رتبه شما بهتر شود. تیم ما با برنامه های خاص خود کانال هایی را که می توانند بهترین خدمت را به محدوده جغرافی مورد هدف شما ارائه دهند تعیین میکند. شناخت یک برند به اندازه کنترل ترافیک اپلیکیشن شما اهمیت دارد. هدف تیم ما یافتن راهکاری جامع و بدون مانع برای کسب و کار شما جهت ارتقای محصولاتتان و دسترسی صحیح مخاطبانتان به این محصولات و همچنین رشد تجاری شما است.

 

رسانه های اجتماعی در بازار اپلیکیشن موبایل

رسانه های اجتماعی در بازاریابی اپلیکیشن موبایل


بدون شک برای راه اندازی یک برنامه موبایل به حضور قوی رسانه های اجتماعی نیازاست. تیم ما در انتخاب بهتربن کانال های رسانه های اجتماعی مناسب برای کسب و کار شما و با بهینه سازی این پروفایل ها با محتوای درست در جهتی که تاثیر آنلاین را داشته باشند، در پیشرفت هرچه بیشتر کسب وکارتان کمک میکند. تیم رسانه های اجتماعی ما در راه اندازی و مدیریت کمپین های اجتماعی در تمام پلت فرم های اجتماعی تجربه کافی را دارند. بنابراین میتوایند اطمینان حاصل کنید که تجارت شما یک هویت آنلاین داشته و به همه اهداف خود خواهد رسید.

 

تاثیر پرداختن به تبلیغات در بازار اپلیکیشن موبایل

تاثیر پرداختن به تبلیغات در بازاریابی اپلیکیشن موبایل


پرداختن به تبلیغات یک راه عالی جهت افزایش ترافیک مناسب برای کسب و کار شما است. تیم ما بر اساس تحقیقات و استراتژی های خاص خود، کلمات کلیدی، منطقه جمعیتی مورد جستجو و در صورت نیاز کمپین های جمعیتی خاصی را زیر نظر گرفته و مورد بررسی قرار میدهد. این ویژگی خصوصیات متعددی دارد و شما میتوانید به مخاطبین مرتبط با کسب و کار خود دسترسی پیدا کنید. با توجه به خواسته شما مبنی بر دانلود اپلیکیشن توسط مشتریان و هدایت به سمت وب سایت و سایر صفحات رسانه های اجتماعی کسب و کارتان با شما همکاری میکنیم تا بهترین مسیر برای جذب مشتریان را داشته باشید.