نرم افزار مدیریت صورتجلسات

ایجاد، گردآوری و مدیریت صورتجلسات

meeting-minutes-management-software

نرم افزار مدیریت صورت جلسات گیتا، راهی برای ایجاد، گردآوری و مدیریت اطلاعات منتج شده از جلسات است. این نرم افزار با قابلیت اختصاصی سازی، راهکاری سریع برای اتوماسیون و هوشمندسازی فرایند مدیریت جلسات است. نرم افزار مدیریت صورت جلسات گیتا به ذو صورت مجزا و به عنوان ماژول نرم افزار مدیریت جلسات ارائه می شود.

شرکت دانش بنیان گیتی افروز با طراحی نرم افزار مدیریت صورت جلسات گیتا، راهکاری مدیریتی و عملی برای پیشبرد هرچه سریع تر اهداف شرکت ها ارائه داده است.
meeting-minutes-management-software
هوشمند سازی جلسات

نرم افزار هوشمند مدیریت صورتجلسات

نرم افزار مدیریت صورتجلسات فرآیند ثبت نتایج و تصمیمات جلسه را تسهیل می کند. از مزایایی این نرم افزار میتوان به سرعت و دقت بالای آن اشاره کرد. نرم افزار هوشمند ارائه شده، زمانی که یکی از افراد حاضر در جلسه به صحبت مشغول است، نام و مشخصات وی را ثبت و از سخنان یادداشت تهیه کرده و به صورت نوشتاری ذخیره نماید. این امکان، با تسهیل فرایند ایجاد و مدیریت صورتجلسات، شفافیت، سرعت و دقت را به بالاترین حد خود میرساند.

بر اساس برنامه کاری و موضوعات مطرح شده در جلسات، کاربر میتواند یکی از الگوهای آماده موجود در نرم افزار را انتخاب کرده و ویرایش نماید. استفاده از الگوهای پیش ساخته با قابلیت شخصی سازی و ویرایش، زاهی سریع برای درج مهم ترین نکات جلسات، تصمیمات اخذ شده و نتایج به دست آمده است.

نرم افزار مدیریت صورتجلسات گیتا به کاربر امکان میدهد که صورت جلسه ایجاد شده را با سایر کاربران، در هر مرحله به اشراک گذارد. فرد میتواند، با تعریف سطوح دسترسی مختلف، به دیگر اعضا اجازه ویرایش سند را ایجاد نماید. تمام تغییرات ایجاد شده در این مرحله، قابلیت رهگیری و بازیابی دارند. علاوه بر این، کاربر میتواند دسترسی افراد را محدود و یا حذف نماید. قابلیت به اشتراک گذاری به همراه امکان ایجاد دسترسی های شناور، مدیریت اسناد صورتجلسه را کارآمد میسازد.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد نرم افزار مدیریت صورت جلسات گیتا، ابزارهای طراحی ارائه شده در آن است. از این ابزارها میتوان برای رسم نمودارهای مختلف، مایند مپینگ و اشکال متنوع  به منظور بصری سازی و قابل درک کردن صورتجلسات استفاده نمود.

امکانات و قابلیت ها

ماژول های نرم افزار صورتجلسات

ابزار طراحی

قابلیت بصری سازی داده ها و رسم نمودارها اشکال مختلف

تقویم موضوعی

امکان ایجاد صورت جلسه بر اساس تقویم موجود در سیستم و برنامه کاری مشخص شده

بانک الگوها

طرح ها و الگوهای آماده با قابلیت شخصی سازی و ویرایش

گزارش ساز

قابلیت ایجاد انواع گزارش های مورد نیاز و ضمیمه آن به صورتجلسه

فرایند ساز

قابلیت ایجاد انواع فرایندها، و امکان ضمیمه آن به صورتجلسه موردنظر

آرشیو و ذخیره

قابلیت ذخیره سازی و ارشیو صورتجلسات و دسترسی سریع به تاریخچه موجود

آخرین نوشته ها

HSEEQ
وبلاگ

شرکت در نمایشگاه نفت و گاز و پتروشیمی

رویدادها

همایش بین المللی بلاکچین کشاورزی

ما برایتان بهترین ها را رقم میزنیم
رویدادها

قدرت واقعیت افزوده و واقعیت مجازی

با فناوری AR و VR دنیا را متفاوت بنگریم و با استفاده از این فناوری…

گواهی نامه ها