نرم افزار مدیریت باربری

تسهیل جابه جایی و مدیریت محموله ها از طریق هوشمندسازی و متمرکز نمودن فرآیندهای حمل و نقل در یک پرتال مبتنی بر وب

نرم افزار مدیریت باربری

فرآیند نقل و انتقال محموله ها از شرکت یا کارخانه فرستنده آغاز شده که تمامی هماهنگی ها، برنامه ریزی ها و تشریفات اداری لازم جهت جابه جایی کالا از مبدا به مقصد نهایی را اجرا می نماید. در مرحله بعد، تحویل کالا به پایانه های حمل و نقل انجام می شود. شرکت های حمل و نقل مسئولیت کامل جابجایی فیزیکی کالا از صاحب بار، صدور بارنامه و تحویل سفارش به گیرنده را خواهند داشت.

نرم افزار مدیریت باربری گیتا، توسط شرکت دانش بنیان گیتی افروز طراحی و توسعه داده شده و مدیریت تمامی درخواست ها و الزاماتی که طی این فرآیندها ایجاد می شود را اتوماسیون، یکپارچه، تسهیل و تسریع مینماید.

رفع چالش های موجود

  • کاهش تاخیر و افزایش سرعت جابه جایی
  • کاهش خطاهای ناشی از فرآیندهای دستی
  • بهبود فرآیندها با دسترسی به گزارشات پیشرفته
  • پاسخگویی موثرتر به درخواست مشتریان
  • کاهش هزینه ها برای کسب و کار و مشتریان نهایی
  • تسهیل فرآیندهای زنجیره تامین
  • اتوماسیون مدیریت صورتحساب ها و اسناد
  • افزایش شفافیت و امنیت بویژه در ترانزیت
نرم افزار مدیریت باربری
سیستم باربری و حمل و نقل گیتا

کاهش هزینه های حمل نقل

سیستم مدیریت حمل و نقل (TMS) میتواند برای شرکت های فعال در بخش لجستیک مزیت های فراوانی به همراه داشته و موجب بهبود و بهینه سازی فرآیندها گردد. 

یکی از مهم ترین مزیت های نرم افزار مدیریت باربری گیتا، کاهش هزینه های حمل و نقل است. این نرم افزار توسط گزارشاتی که ارائه میدهد، این امکان را برای مدیران فراهم مینماید تا به اطلاعات دقیق دسترسی داشته باشند و بر مبنای آنها مشکلات را به سرعت شناسایی نموده و رفع نمایند یا از هزینه های ناشی از مشکلات احتمالی پیش گیری نمایند.

نرم افزار مدیریت باربری گیتا اطلاعات لحظه ای در مورد موقعیت راننده و محموله ها را در اختیار مدیران قرار میدهد. بدین ترتیب، آنها میتوانند اطلاعات دقیقی از مدت زمان لازم برای جابه جایی محموله ها داشته و برنامه ریزی مسیر موثری داشته باشند. همچنین، این قابلیت به تشخیص بهتر مسیرها و رانندگان کمک مینماید. 

نرم افزار مدیریت حمل و نقل با قابلیت ارزیابی عملکرد لحظه ای و نیز تعیین موقعیت محموله و میزان مسافت از مقصد، موجب افزایش رضایت خاطر مشتریان می گردد. نرم افزار مدیریت حمل و نقل جاده ای گیتا، یک پنل اختصاصی برای مشتریان شرکت ها ارائه مینماید تا اطلاع کاملی از وضعیت سفارشات و درخواست های خود داشته باشند.  

نرم افزار مدیریت و برنامه ریزی حمل و نقل گیتا، بواسطه خودکارسازی تمامی عملیات، موجب صرفه جویی در زمان و هزینه می گردد. فرآیندهای کاغذی به طور کامل توسط این سیستم حذف می گردد که در فرآیندهای متداول و سنتی امکان پذیر نمی باشد. به همین ترتیب، هزینه های مدیریتی بنا به کاهش خطاهای مرتبط با صدور فاکتور و صورتحساب به حداقل می رسد. 

امکانات و قابلیت ها

ماژول های نرم افزار مدیریت باربری

مدیریت قراردادها

ایجاد، ویرایش و مدیریت توافقات حاصل شده با شرکت های حمل و نقل و سایر ارائه دهندگان خدمات لجستیک، کاهش فشار کاری مدیران و بهبود روابط با مشتریان

برنامه ریزی و بهینه سازی بار

بکارگیری الگوریتم های پیشرفته جهت رتبه بندی خودکار و یکپارچه سازی بهینه محموله ها و روندها در راستای کاهش هزینه های حمل و نقل

نظارت بر امور حمل و نقل بار

اتوماسیون فرآیند نظارت بر حمل بار جهت کاهش هزینه ها و مغایرت ها و بهبود دقت بررسی ها

یکپارچه سازی با GPS

امکان نظارت بر جابه جایی کالاها به صورت لحظه ای تا رسیدن به مقصد و مشتری نهایی جهت کاهش تماس های غیرضروری، فرآیندهای دستی و افزایش شفافیت

نگهداری و مدیریت تجهیزات

قابلیت مدیریت قطعات، مدیریت هزینه های تعمیرات، تعیین قطعات مصرفی وسایل نقلیه، ارزیابی وضعیت بر اساس چک لیست و ارجاع دستور کار تعمیراتی به پیمانکار

مدیریت پرداخت ها

امکان یکپارچه سازی اسناد مالی، بارنامه ها، پرداخت رانندگان ، صورتحساب های حمل و غیره برای مدیران مالی شرکت

فرآیند برنامه ریزی حمل و نقل در سامانه گیتا

مدیریت سفارشات دیجیتال

ثبت سفارش امری بسیار زمانبر و مدیریت حجم بالای سفارشات نیز به مراتب دشوارتر است. در این راستا نرم افزار مدیریت باربری گیتا، تمام مراحل از ثبت درخواست ها و سفارشات تا پیگیری آن ها را خودکار مینماید. از طرفی، اشتباهات رایج و تداخل هایی که در فرم های کاغذی ثبت داده ها به دلیل عدم یکپارچگی داده ها ایجاد می گردد نیز برطرف می شود.

مدیریت هوشمند حمل و نقل

بلافاصله پس از ثبت درخواست، مسیرهای مربوطه و اقدامات مورد نیاز برای مدیر در داشبورد اختصاصی نمایش داده می شود. مدیر قادر است سفارشات را به وسایل نقلیه و راننده در دسترس تخصیص دهد و راننده نیز به سرعت در جریان قرار خواهد گرفت. تطبیق جابه جایی محموله ها بر اساس قوانین و استانداردها، بهینه سازی انتقال فیزیکی کالاها، شفافیت و دسترسی لحظه ای به داده های حمل و نقل از رانندگان گرفته، تا ماشین ها، مسیرها، هزینه ها و غیره از امکانات مدیریت حمل و نقل در این سیستم یکپارچه می باشد.

حسابداری و امور مالی

نرم افزار مدیریت باربری گیتا از امکانات پیشرفته ای جهت محاسبه و تخمین هزینه ها برخوردار است. در این نرم افزار امکان تعریف و محاسبه کلیه هزینه های حمل و نقل بر اساس فاکتورهای مختلف همچون تعرفه بیمه، بسته بندی، تناژ، مسیر، هزینه کمیسیون و غیره فراهم خواهد بود.

آمار و گزارشات

این بخش از نرم افزار مدیریت باربری گیتا، با قابلیت ارزیابی آسان و سریع و تحلیل تمامی فاکتورها و عوامل فعال در فرآیند از رانندگان گرفته تا ماشین ها، تعلقات ماشین ها، تعمیرات، مسیرها، کرایه ها، تخفیفات و تاخیرها شفافیت کامل جهت نظارت بر تمامی ابعاد مدیریت حمل و نقل را فراهم می نماید.

آخرین نوشته ها

رویدادها

همایش بین المللی بلاکچین کشاورزی

ما برایتان بهترین ها را رقم میزنیم
رویدادها

قدرت واقعیت افزوده و واقعیت مجازی

با فناوری AR و VR دنیا را متفاوت بنگریم و با استفاده از این فناوری…
asset-tokenization
رویدادها

توکنیزاسیون، راهی به سوی تجارت جهانی

با توسعه رو به رشد تجارت برون مرزی، استفاده از ارزهای دیجیتال توجه افراد بسیاری…

گواهی نامه ها