توسعه اپلیکیشن موبایل اندروید

توسعه اپلیکیشن موبایل اندروید

گروه توسعه دهندگان ما توسعه اپلیکیشن موبایل اندروید را برای گروه متنوعی از مشتریان دستگاهای اندروید می سازند.

  •  برنامه های موبایل اندروید سازگاری بی همتایی دارند و ما پلت فرم هایی می سازیم که با انواع مختلف سخت افزارها و دستگاه های اندروید کار می کنند.
  •  این سیستم عامل کاربران شما را با تجربه جذابی روبرو خواهد ساخت و برای تجارت شما بستری برای گسترش تجارت دیجیتالی شما فراهم خواهد ساخت.
  •  گزینه های سفارشی سازی در اپلیکیشن های موبایل اندروید باعث نوآوری های سازگار با تجارت و بازار در حال رشد می شود.

مخاطبان جهانی

مخاطبان جهانی

ساخت اپلیکیشن موبایل با سیستم عامل اندروید یک راه عالی برای رسیدن به مخاطبان جهانی است. اکثریت بازار موبایل از دستگاه هایی که اندروید را پشتیبانی می کنند استفاده می کنند و توسعه اپلیکیشن شما بر اساس این پلت فرم تجارت شما را با دسترسی به جمعیتی گسترده تر تضمین خواهد کرد. این تاثیر گسترده به شما اجازه می دهد که مخاطبین خاص خود را بدون در نظر گرفتن محدودیت جغرافیایی بدست اورید. صرف نظر از صنعت کسب و کاری که دارید و یا مخاطبینی که می خواهید به آنها خدمات ارائه دهید، رسیدن به تمام اینها از طریق اپلیکیشن موبایل اندروید آسان خواهد بود. توسعه دهندگان ما با همکاری شما پلت فرمی برای خدمت رسانی به بازار جهانی با در نظر گرفتن اهداف تجاری و برند شما خواهند ساخت.

دسترسی

تعداد زیادی از دستگاه های مختلف موبایل و تبلت از سیستم عامل اندروید استفاده می کنند. همچنین تعداد متعددی فروشگاه انلاین برای خرید اپلیکیشن موبایل اندروید وجود دارد. از گوگل گرفته تا فروشگاه اپلیکیشن آمازون و بازار و انواع مختلف از مکان های مستقل، مخاطبان شما گزینه های بسیاری برای دسترسی به اپلیکیشن خواهند داشت. تعداد متعدد فروشگاهها  دستگاههای اندرویدی باعث می شود که دسترسی کاربران به برنامه شما افزایش پیدا کند. در حالی که این دستگاهها در سایز و صفحه نمایش های مختلف و نرم افزار متفاوت هستند، تیم ما اپلیکیشن موبایلی را می سازد که با تمام حالت های اندروید سازگار است. در واقع این یک چالش است که پلت فرمی را بسازیم که تمام نسخه های جهانی آن را پشتیبانی می کنند ولی تیم ما با تجربه کافی در تخصص های مورد نیاز و بهینه سازی، اپلیکیشنی برای شما می سازد که  تمامی سیستم عامل های اندروید را پشتیبانی می کند.

دسترسی به اپلیکیشن

تضمین کیفیت

تضمین کیفیت

داشتن یک اپلیکیشن که سازگار باشد با تمامی دستگاهها نیازمند نگهداری و تست مداوم برای اطمینان از کیفیت آن است. شما می خواهید مطمئن شوید که اپلیکیشن شما به درستی کار می کند و انتظار دارید که هر گونه انتظارات و مشکلاتی که پیش می آید بسرعت و به طور کامل بر طرف شود. با توجه به وجود تعداد انبوهی از کاربران اندروید کیفیت بالایی از اپلیکیشن انتظار می رود، تیم ما با همکاری شما بهترین تجربه را برای کاربران شما ایجاد کرده و با حفظ آن اپلیکیشن موبایل شما آپدیت می شود. با اطمینان از عملکرد و کارایی اپلیکیشن شما قادر خواهید بود در اوج بازار و روند تجاری خود باشید.

مارکتینگ

اگر اپلیکیشن موبایل شما هنوز در مراحل اولیه است،ممکن است آماده سازی هر گونه استراتژی مارکتینگ برایتان یک هرف دور به نظر برسد. با این حال برنامه ریزی برای چگونگی معرفی شدن اپلیکیشن به بازار و رسانه ها قبل از راه اندازی شدن ان ضروری است. استراتژی ما به همراه تیم مارکتینگ رقابت موجود در بازار را بررسی خواهند کرد و رسانه های مربوط موجود را هدف قرار خواهند داد  و کاربران را مشتاق برای برند شما خواهیم کرد. این به ما امکان ایجاد کمپین های بازاریابی و استراتژی منحصر به فرد برای سازمان شما را می دهد تا در حین کار محبوبیت و شناخت برند شما را تا حد ممکن بدست آوریم.

مارکتینگ