طراحی موبایل وب سایت

طراحی موبایل  وب سایت

با سفارش طراحی موبایل وب سایت می توانید با هدف قرار دادن کاربران موبایل تجارت خود را به مرحله جدیدی ارتقا دهید.

  • شرکت ما با طراحی نرم افزار موبایل سایت شما بر روی اندروید و iOS امکان دسترسی به سایت شما را به آسان ترین شکل ممکن فراهم می آورد.

  •  طراحان ما در طراحی نرم افزار نسخه موبایل سایت شما از تکنیک های ویژه ای استفاده می کنند که سرعت بارگذاری (load time) وب سایت شما را به صورت چشم گیری کاهش می دهد . لذا می توانید مطمئن باشید که مشتریان و بازدید کنندگان نسخه موبایل سایت شما تحت تاثیر قرار خواهند گرفت.

 

مزایای طراحی موبایل وب سایت

طراحی سایت های جداگانه برای سازگاری با موبایل هزینه بر و از لحاظ محتوا مشکل سازند ، و وبسایت های معمولی و دسکتاپ هم پاسخ گوی نیاز قشر عظیم کاربران موبایل نمی باشند. ساخت نرم افزار موبایل برای سایت هم هزینه ی اضافی دارد هزینه ی آن ولی در برابر فرصت هایی که از دست می رود ناچیز است . خصوصا اگر به جامعه ی روبه رشد کاربران موبایل و همچنین برتری های نرم افزار موبایل سایت در مقایسه با نسخه دسکتاپ یا موبایل سایت بیندازیم ، این موضوع واضح تر خواهد شد.

متمایز کردن شما از رقیبان

در تجارت اینترنتی سرعت پایین بارگذاری صفحات و لود سایت می تواند موجب نارضایتی وکاهش اعتماد و حتی سلب اعتماد مشتریان در نگاه اول بشود. چرا که کاربران انتظار دارند روی موبایل سایت شما در کمتر از 3 ثانیه لود شود. این در حالی است که بارگذاری 85 درصد از سایت ها و صفحات اینترنتی موبایل ، 4.8 ثانیه یا بیشتر طول می کشد. بنابراین شما به چیزی بیشتر از یک سایت زیبا نیاز دارید. سایتی که سریع سفحات را لود کند و دستورات کاربر را اجرا کند.

اهمیت تجاری موبایل مارکتینگ

بیشتر کاربران برای کسب اطلاعات در مورد اجناس از گوشی خود استفاده می کنند و حتی برخی از آنها موقع خرید این کار را انجام می دهند. یک تجربه ی نامطلوب در استفاده از سایت یا فروشگاه نسخه موبایل می تواند در را برای رفتن مشتریان بالقوه شما را که هم اکنون در حال جستجوی کالای مورد نظر خود در فروشگاه شماست، به سوی رقیبانتان باز بگذارد.

بازدید کنندگان موبایل سایت هدفمند هستند

اکثر اوقات وقتی یک مشتری از سایت شما روی موبایل اندروید یا آی او اس خود بازدید می کند ، برای براندازی تمام محصولات شما نیامده است. بلکه به دنبال هدف خاصی مانند مقایسه قیمت های شما با رقیب ها ، جستجوی آدرس یا شماره تلفن شما و مواردی از این طیف می باشد. ارائه ی اطلاعاتی که آن ها به دنبالشان هستند آن هم به صورت مستقیم و با سرعت لود (بارگذاری) بالا می تواند اولین اقدام شما در برقراری رابطه پایدار با مشتری ها باشد.

آیا میتوانم وب سایتم را نسخه موبایل نمایم یا نیازمند یک وب سایت مجزا میباشم؟


اغلب این سوال پیش می آید که آیا باید دو یا سه وب سایت متفاوت برای هر نوع دستگاه: موبایل، تبلت و صفحه نمایش کامپیوتر داشته باشید؟ ما این پیشنهاد را میکنیم که یک وب سایت داشته باشید که بر هر سه نوع تطبیق یابد. شما سه گزینه اصلی در زمان چگونگی ساختن یک وب سایت موبایل پیش رو دارید:

طرح وب سایت رسپانسیو

طرح وب سایت رسپانسیو

وب سایت ریسپانسیو باعث می شود که وب سایت شما بر روی هر وضوح صفحه نمایش تطابق یابد. وب سایت میتواند بر وضوح های صفحه نمایش تبلت و نیز موبایل تطابق یابد. این گزینه مستلزم طراحی و برنامه ریزی از پیش انجام شده بیشتری نسبت به یک وب سایت معمولی خواهد بود، چراکه عناصرمحتوای وب سایت با کوچک شدن اندازه های صفحه نمایش باید اولویت بندی گردند. وب سایت های طرح رسپانسیو توسط گوگل به عنوان بهترین گزینه برای بهینه سازی موتور جستجو SEO پیشنهاد شده اند.

وب سایت های مجزا

در اینجا شما یک وب سایت موبایل دارید که برای مثال در m.yourwebsite.com و یک وب سایت صفحه نمایش کامپیوتر دارید که در www.yourwebsite.com یافت میشود.
وب سایت بر اساس دستگاهی که کاربر از آن استفاده می کند کاربران را به  URL صحیح سوق می دهد.

طراحی موبایل وب سایت

ورق تعاریف مجزا CSS

ورق تعاریف مجزا CSS

این جایی است که شما یک URL دارید ولی ورق تعاریف CSS بسته به نوع دستگاهی که به سایت شما دسترسی دارد اصلاح و تغییر می یابد. به این معنا که از کد html مشابه استفاده میشود ولی ورق تعاریفی که به کار میرود تغییر می یابد. این گزینه نسبت به وب سایت های رسپانسیو نیازمند زمان برنامه ریزی کمتری است.