طراحی سایت با دروپال

 

طراحی سایت با دروپال

دروپال یک پایگاه CMS منعطف است که برای خلق وب سایتهای جالب توجه و نرم افزارهای موبایل از آن استفاده میکنیم.

  •  ویژگی های متنوع دروپال به شرکتها این امکان را میدهد تا یک وب سایت یا اپلیکیشن موبایل را خلق کنند که قادر به تکمیل نیازهای بازاریابی انلاین موجود باشد.
  •  صرفنظر از صنعت یا اندازه شرکت، دروپال گزینه های قابل تنظیم جهت برآوردن نیازهای تجارت شما و کنترل اجرایی جهت حفظ امنیت دیجیتالی ارائه میدهد.
  • تیم ما یک وب سایت قابل مدیریت برای شما ایجاد می کند که اهداف شرکت شما را منعکس کرده و مخاطبان مجذوب برند شما گردند.

 

مزایای توسعه دروپال چیست؟

طراحی سایت با دروپال

سازمان دهی

مهم است که محتوای وب سایتتان را به روشی طراحی کنید که برای کاربران جهت هدایت و مسیریابی آسان باشد. دروپال ابزارها و گزینه های بی شماری را جهت کمک به شما در سازماندهی، مقوله بندی و ارائه تمام اطلاعاتی که مشتریانتان نیاز دارند فراهم میکند. توسعه دهندگان ما به شما کمک میکنند تا لیستهای سفارشی را خلق کنید که بنابراین محتوای مرتبط به روشی به بازدیدکننگان نمایش داده میشود که در ارتباط با علایق خاص آنها میباشد. برای یک وب سایت تجارت الکترونیک با حجم وسیعی از تولیدات، در اختیار داشتن یک چنین سطحی از سفارشی سازی کسب و کار شما را برای مخاطبان جذاب و قابل دسترس کرده و درنتیجه رتبه شما بین رقبایتان به صورآنلاین افزایش می یابد.

کنترل اجرایی

مدیریت یک وب سایت که محتوای زیادی را تولید میکند مستلزم برخی مسئولیتهای اجرایی است. پلتفرم دروپال کنترل کلی بر روی آنچه که تولید میکنید و همچنین نظارت بر تمام صفحات را به شما میدهد.شما تعیین میکنید که چه کسی در سازمان شما دسترسی اجرایی دارد و هرکسی اجازه انجام چه کاری را در ارتباط با اصلاح محتوا دارد. هر کدام از این نقشها میتوانند اجازه های اختصاصی داشته باشند که یک روش دقیق و سازمان یافته از مدیریت انچه که در وب سایتتان درحال انجام است واینکه منشا ان چیست به شما میدهد. آژانس ما میتواند در توسعه و اجرای یک طرح برای شما جهت مدیریت موثر محتوایتان کمک نماید و وب سایت شما را با اطلاعاتی پر نماید که این اطلاعات شما را به سمت تبادلات و ترافیک خوب هدایت میکند.

طراحی وبسایت با دروپال

طراحی سایت با هسته دروپال

بهینه سازی

در تلاش های بازاریابی آنلاین هر شرکتی، بهینه سازی موتور جست وجو (SEO) یک نقش کلیدی در موفقیت دارد. گزینه های قالب بندی متنوع دروپال این امکان را به شما میدهد تا صفحات پرمحتوا بر روی وب سایتتان بگنجانید. مزیت نمایش منعطف سایت شما را قادر میکند با الگویی که موتور جست وجو ترجیح میدهد کارکند و کسب و کارتان را به عنوان یک پیشرو در صنعتتان از طریق رتبه بندی خوب برای لغات کلیدی مهم تولید کننده ترافیک قرار دهد. با اطلاعات مفید و یک طرح جذاب وب سایت یا اپلیکیشن موبایل شما بهترین پلتفرم برای مخاطبان جهت ارتباط با سایتتان خواهد بود.

فونداسیون

وب سایت شما مبنای اصلی برای تمام تلاشهای بازاریابی است. نخستین مکانی است که در آن مخاطبان برای یافتن شما تلاش خواهند کرد و مکانی است که اکثر اتصالات از سایر پایگاه ها و وب سایتها مشتریان بالقوه خواهند فرستاد. افراد از وب سایت شما برای شناختن هرچه بیشتر تجارتتان استفاده میکنند، بنابراین نیاز دارید اطمینان حاصل کنید که یک فونداسیون منسجم برای شرکت شما جهت ساختن یک حضور دیجیتال فراهم میشود. از طریق گزینه های متنوع اتصال مانند یکپارچگی رسانه اجتماعی تجارت شما میتواند با کاربران ارتباط یابد، مخاطب شما را جلب کرده و به بازار گسترده تری دست یابد. توسعه دهندگان ما میتوانند این فونداسیون را برای کسب و کار شما خلق نمایند و با رشد آنلاین برند شما تجارتتان گسترش یابد.

سایت با دروپال

طراحی وبسایت با دروپال

انعطاف پذیری

از کسب و کارهای محلی گرفته تا شرکت های جهانی،هسته دروپال برای ارائه یک وب سایت یا نرم افزار موبایلی که جهت برآوردن نیازهای شما شخصی سازی شده است انعطاف پذیری لازم را دارد. دروپال قابلیت و توانایی در خلق هرچیزی از قبیل بلاگ های شخصی تا برنامه های اقتصادی که مناسب صنعت و بازار شما است، دارا میباشد. دروپال با تمام دستگاه ها و سیستم عامل ها کار میکند که یک طرح رسپانسیو را آسانتر از هر زمانی مینماید. تیم ما میتواند در خلق یک استراتژی با استفاده از دروپال برای تجارت شما کمک نماید و پایگاهی را توسعه دهد که تمام آنچه را که وب سایت یا اپلیکیشن موبایل شما نیاز دارد انجام میدهد.