سنجش موفقیت یک کمپین رقابتی رسانه اجتماعی دیگر بستگی به تعداد تعقیب کنندگان ندارد، بلکه با تعداد افرادی ارزیابی میشود که از این طریق با برند شما تعامل میکنند. رقابت ها، تبلیغات و قرعه کشی های رسانه های اجتماعی روزبه روز به یک روش محبوبتر در معرفی برند به مشتریان بالقوه در شکلی جدید و هیجان انگیز تبدیل میشوند.

همانند سایر ابعاد بازاریابی آنلاین، لوگو نیز باید با گذشت زمان طراحی مجدد گردد تا چهره ای به روز از برند را به تصویر بکشد. حتی اگر این تغییرات جزئی باشد برای حفظ هویت جدید و مرتبط نگه داشتن یک شرکت ضروری است. ولی چگونه میتوان فهمید که زمان مناسب طراحی مجدد لوگوی یک شرکت چه زمانی است؟ در ادامه شاخص ها و عواملی را بیان میکنیم که در این مورد به شما کمک خواهد کرد و هنگام فرایند به روزرسانی لوگو باید به آنها توجه نمود.

 

ایمیل مارکتینگ

استراتژی موثر محتوا برای ایمیل مارکتینگ

زمانی که مخاطبا

یک بلاگ فضای ارزشمندی را در اختیار وب سایت ها جهت تعامل با بازدیدکنندگان قرار میدهد و اغلب برای معرفی حوزه فعالیتی خاص یک کسب وکار به خوانندگان استفاده میشود. همچنین بلاگ ها شرایط فعلی شما را در حیطه کاریتان نشان میدهند. در صورتیکه برای مرتبط ماندن تلاش در تولید و تجدید محتوا داشته باشید، نه تنها خواهید دید که یک پیشرو  فکری در زمینه کاری خود هستید بلکه خوانندگان شما نیز این احساس را خواهند داشت که با یک بلاگ ارزشمند در ارتباط هستند. این مساله رتبه بندی شما را نیز در نتایج جستجو به پیش خواهند راند.

ساخت لینک یکی از جوانب مهم و اصلی بهینه سازی موتور جست وجو میباشد و فرایند لینک گیری به سایت خود تعریف میشود. بیشتر مدیران سایت بر این باورند که نوشتن مقالات باکیفیت در لینک گیری به آنها کمک خواهد کرد که به طور قطع نمیتوان گفت باوری صحیح است. تا زمانیکه تلاشی مجزا و مختص لینک گیری انجام ندهید، رسیدن به این مهم بس دشوار خواهد بود. در گذشته ساخت لینک فرایندی آسان بود. ابزارهایی برای ارسال به دایرکتوری های وب سایت ها و مقاله ها به صورت خودکار عمل میکرد تا بک لینک ها را شکل دهد. کیفیت مقاله ها و لینک های ورودی نیز از اهمیت چندانی برخوردار نبود.

بهینه سازی لایسنس ها با آغاز سال نو میلادی

در این مراسم، مدیریت شرکت با تبریک سال نو میلادی و تقدیر و تشکر از متخصصین و کارشناسان دپارتمان، اهداف و خصی مشی های دپارتمان را در سال 2017 تبیین نموده و مژده گسترش همکاری های بین المللی را در طول سال جدید به همکاران را ارائه نموده اند.با گسترش مبادلات تجاری در دنیا بکارگیری لایسنس های به روز و معتبر امری ضروری و غیر قابل انکار می باشد.با سرلوحه قرار دادن این مهم، متخصصین شرکت در کلیه پورتال ها بهینه سازی لایسنس ها را با آغاز سال نو میلادی به اتمام رساندند.

کارگاه یک روزه طراحی سایت در ارومیه

کارگاه فشرده طراحی سایت در ارومیه با حضور اساتید برجسته و کارشناسان شرکت فناوران گیتی افروز برگزار میگردد.

مباحث تخصصی این کارگاه عبارتند از :

بررسی تکنولوژی های تحت  وب

آشنایی به cms ها و راهکارهای هر cms

آشنایی با بحث تجارت الکترونیک

اصول پیاده سازی پورتال های سازمانی

آموزش html5 و css3

آموزش php 

آموزش پایگاه داده mysql

اصول پیاده سازی پایگاه داده ها

و .....

مخاطبان این کارگاه کلیه دانشجویان و علاقه مندان به طراحی سایت بوده و نفرات برتر این کارگاه به استخدام شرکت درخواهند آمد.

طراحی سایت ارومیه گرام برای شهرداری

طراحی سایت ارومیه گرام با هدف  جمع آوری عکس های مناطق مختلف اورمیه و اینکه شهر اورمیه از دیدگاه مردم چگونه است راه اندازی گردیده و طی توافقات انجام شده با شهرداری ارومیه بنا بر این گشته تا عکس های برتر جوایزی از طرف شهرداری دریافت کنند.

از قابلیت های این سامانه عبارتند از :

امکان تعریف پروفایل ویژه هر کاربر

آپلود عکس و مشخصات عکس

امکان تعریف موقعیت عکس روی نقشه

امکان تعریف مشخصات دوربین